رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
  • کد خبر : ۱۸۰۵
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : زنگ اجرای برجام ، اقتدار ملی ، عزت اسلامی در مدرسه شهید پرهیزگار کنگان به صدا در آمد

زنگ اجرای برجام ، اقتدار ملی ، عزت اسلامی در مدرسه شهید پرهیزگار کنگان به صدا در آمد

کنگان نیوز – همزمان با آغاز لغو تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران ، زنگ اجرای برجام با عنوان اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایرانی آباد در مدرسه راهنمایی شهید پرهیزگار کنگان به صدا درآمد.

به گزارش کنگان نیوز، همزمان با آغاز لغو تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران ، زنگ اجرای برجام با عنوان اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایرانی آباد در مدرسه راهنمایی شهید پرهیزگار کنگان به صدا درآمد.

فرماندار کنگان در این آیین گفت: رفع تحریم های ظالمانه و موفقیت های حاصله نتجیه و ثمره همدلی و همزبانی است.

عباس جمشیدی افزود:این موفقیت حاصل رهبری داعیانه مقام معظم رهبری ، تدبیر دولت با درایت ، تلاش تیم هسته ای ، مقاومت و صبر انقلابی ملت بزرگ ایران و همه دلسوزان نظام بوده است.

وی گفت: البته رفع تحریم ها به معنای پایان دشمنی آمریکا و استکبار با جمهوری اسلامی ایران نیست و ملت بزرگ ایران همواره باید مقابل ظالمان بایستند.

فرماندار کنگان گفت: این برای نخستین بار در تاریخ کشورهاست که کشوری توانسته بدون جنگ و در سایه گفتگو از تحریم های ظالمانه عبور کند.

جمشیدی در پایان بار دیگر بر ضرورت همدلی قوا و ملت تاکید و خاطر نشان ساخت: این همدلی و همزبانی در کشور می تواند راههای توسعه و تعالی کشور را بیشتر فراهم کند.

مدیر آموزش و پرورش کنگان نیز گفت: این موفقیت حاصل هدایتهای رهبری فرزانه انقلاب ، تدبیر مدبرانه ریاست محترم جمهور ، عقلانیت دستگاه دیپلماسی و صبر و ایستادگی ملت بزرگ ایران است.

شاکر محیسن با تجلیل از مقام شامخ امام و شهیدان والامقام بویژه شهدای هسته ای کشور به موضوع گفتگوی منطقی در حوزه دیپلماسی اشاره و افزود: ملت بزرگ ایران نشان داد می توان با الهام از سخنان حکیمانه رهبری و در سایه احترام به حقوق متقابل و تعامل با ملت ها احیای حق کرد./ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط