رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۹
  • کد خبر : ۱۷۸۴
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : وزارت نفت به محیط پیرامونی پارس جنوبی توجه بیشتری داشته باشد

وزارت نفت به محیط پیرامونی پارس جنوبی توجه بیشتری داشته باشد

محمودی امام جمعه کنگان در نماز جمعه دیروز گفت: وزارت نفت به محیط پیرامونی پارس جنوبی توجه بیشتری داشته باشد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام محمود محمودی در خطبه‌های امروز نماز جمعه کنگان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: بدون تردید دین مبین اسلام کامل‌ترین دین در بین تمام ادیان الهی است و باید با دوری از گناه و ناپاکی در راستای عمل به دستورات اسلام و قرآن اهتمام ورزیم.

وی افزود: ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و دستگیری نظامیان و تفنگداران آمریکایی در واقع نماد اقتدار ایران اسلامی است.

امام جمعه کنگان خاطرنشان کرد: اقدام شجاعانه و ضربتی جان برکفان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واقع حکایت از اشراف اطلاعاتی سپاه و نیروهای مسلح ما و رصد لحظه به لحظه مرزهای کشور و اقتدار جمهوری اسلامی ایران دارد.

محمودی تصریح کرد: بدون تردید این عمل شجاعانه و مقتدرانه، این پیام ارزشمند را به جهانیان مخابره کرد که جمهوری اسلامی در عین اقتدار، دفاع از تمامیت ارضی و منافع ملی با دشمنان نیز رفتاری انسانی می‌کند.

وی به دیدار رهبر معظم انقلاب با مردم قم اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار به مساله مهم انتخابات اشاره کرد و بر لزوم مشارکت گسترده مردم در انتخابات و انتخاب نامزدهای اصلح و شایسته تاکید فرمودند.

امام جمعه کنگان به افتتاح فازهای ۱۵ و ۱۶ میدان گازی پارس جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: افتتاح این فازها در اوج تحریم نشانه توانمندی بالای متخصصان داخلی است و شعار ما می‌توانیم را اثبات کرد.

محمودی با بیان اینکه افتتاح این فازها نماد تعامل و همدلی دولت و نهادهای انقلابی است، گفت: باید همواره در این مسیر اهتمام ورزیم.

وی در ادامه به سخنان رئیس جمهوری در مراسم افتتاح این دو فاز اشاره کرد و اظهار داشت: شخص رئیس جمهور بر لزوم بهره‌مندی محیط پیرامونی از پارس جنوبی تاکید کرد و وزارت نفت باید این مسائل را مدنظر قرار دهد و حق جوانان بیکار را ادا کند.

اخبار مرتبط