رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
  • کد خبر : ۱۷۲۶
  • مشاهده :  106 بازدید
  • چاپ خبر : شهرستان دیر برای حضور مسافران نوروزی آماده می‌شود

شهرستان دیر برای حضور مسافران نوروزی آماده می‌شود

فرماندار شهرستان دیر گفت: این شهرستان برای حضور مسافران نوروزی آماده می‌شود.

به گزارش کنگان نیوز، حمزه اعتماد صبح یکشنبه در نشست هماهنگی ستاد تسهیلات سفر شهرستان دیر اظهار داشت: این شهرستان دارای جاذبه‌های گردشگری بالایی است و هر ساله شاهد حضور گسترده گردشگران و مسافران در شهرستان هستیم.

وی ساحل را به عنوان یکی از ظرفیت‌های مهم گردشگری شهرستان دیر عنوان کرد و ادامه داد: ظرفیت‌های طبیعی شهرستان دیر فرصت مناسبی برای گردشگری است و افراد زیادی را به سوی خود جلب می‌کند.

فرماندار شهرستان دیر در ادامه بر لزوم معرفی جاذبه‌های گردشگری دیر برای مسافران نوروزی تاکید کرد و افزود: اقامت و سکونت مسافران نوروزی نیز از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: کمیته اسکان و رفاه، کمیته نظارت و تنظیم بازار، کمیته نظارت و ارزیابی، کمیته حمل و نقل و پایانه‌ها، کمیته آمار و اطلاع‌رسانی و تبلیغات، کمیته خدمات و امداد و نجات، کمیته خدمات انتظامی و امنیتی، کمیته هماهنگی امور شهرداری و دهیاری‌ها و کمیته خدمات بهداشتی تشکیل می‌شود.

اعتماد بیان کرد: باید برنامه‌ریزی مناسبی برای حضور مهمانان و مسافران نوروزی داشته باشیم و مقدمات لازم را برای تسهیل خدمات در سطح شهرستان در ایام نوروز فراهم شود./ مهر

 

اخبار مرتبط