رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۲
  • کد خبر : ۱۷۰۹
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : خون مظلوم شهید نمر ، دودمان آل سعود را بر باد خواهد داد

خون مظلوم شهید نمر ، دودمان آل سعود را بر باد خواهد داد

حاج آقا محمودی امام جمعه کنگان گفت: خون مظلوم شهید نمر ، دودمان آل سعود را بر باد خواهد داد.

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی در اجتماع نمازگزاران کنگان با انتقاد از جنایت ددمنشانه رژیم آل سعود در به شهادت رساندن عالم مجاهد اسلامی ، شهید آیت الله نمر افزود: آل سعود با افزودن این جنایت به دفتر قطور وحشی گری های خود ، زمینه سقوط خود را بیشتر فراهم کرده است.
وی با انتقاد از سکوت خفت بار مدعیان دروغین حقوق بشر در برابر این جنایت افزود: آل سعود دشت نشانده و اجیر آمریکا ، رژیم جعلی و کودک کش صهیونیست و غرب است و این جنایات با چراغ سبز آنها انجام می پذیرد.
محمودی گفت: دشمنان بدانند راه آیت الله نمر ادامه خواهد یافت و موج بیداری اسلامی و ظلم ستیزی با خون نمر و نمرها بیشتر می شود.
خطیب جمعه کنگان با اشاره به قطع رابطه عربستان سعودی و برخی کشورهای کوچک با جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: رژیم سعودی و حامیانش تلاش می کنند با منحرف کردن افکار عمومی دنیا بر جنایات خود سر پوش بگذارند.
محمودی گفت: جمهوری اسلامی هیچ ضرری از این قطع رابطه ها نخواهد کرد و در آینده این سعودی ها و حامیانشان هستند که باید ذلیلانه و پشیمان در مقابل ملت و دولت جمهوری اسلامی تواضع و خواهش کنند.
وی در بخش دیگر به فرمایشات رهبری فرزانه انقلاب در دیدار با ائمه جمعه کشور اشاره افزود:معظم له دراین دیار نمازجمعه را قرارگاه ایمان و تقوا، بصیرت و اخلاق و ائمه جمعه را فرماندهان این قرارگاه دانستند.
محمودی با استناد به بیانات معظم له در خصوص اهمیت و جایگاه نهاد مقدس نماز جمعه گفت: تقویت نماز جمعه ، ایمان ، اخلاق ، بصیرت افزایی ، دشمن شناسی و علم افزایی است.
وی به موضوع حق الناس و مصادیق آن در انتخابات اشاره کرد و گفت: آنهایی که برای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی لیست می دهند هم باید بدانند این نیز حق الناس است و نبیاد افراد نالایق ، غیر متعهد و دنیا طلب را در لیست خود قرار دهند.
وی افزود: تحریم هایی که مغایر با برجام باشد به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و مسئولان با درایت و تدبیر مناسب در برابر زیاده خواهی های طرف مقابل بایستند.

اخبار مرتبط