رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۶
  • کد خبر : ۱۶۱۲
  • مشاهده :  97 بازدید
  • چاپ خبر : آمده ام توان سازی کنم نه توان سوزی

آمده ام توان سازی کنم نه توان سوزی

عابدین عابدی زاده پس از حضور در وزارت کشور به منظور نام نویسی در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه جنوبی استان بوشهر شهر کنگان، حضور خود را با صدور بیانیه ای اعلام کرد.

به گزارش کنگان نیوز؛ متن کامل این بیانیه که به این رسانه ارسال گردیده، بدین شرح می باشد:

به نام خداوند مهر

عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه مردم شریف حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه؛ بانوان و مادران پرمهر؛ مردان صبور و زحمتکش، خداوند مهربان را شاکرم که فرصتی در اختیارم گذاشته تا در راه پرافتخار خدمتگزاری به نمایندگی مردم استانم گام برداشته و به یاری مردم مهربان و فرهیخته و با حمایت بزرگان و نخبگان استان بتوانیم قدمهایی بزرگ در راه اعتلای استان برداریم.

احساس همه این ده سال تجربه ام به عنوان شهروند بوشهری که در بدنه مجلس شورای اسلامی فعالیت می کنم همواره این بوده که مردم استان بوشهر لایق بیش از اینها بوده و به لطف جوانان پرشوری که روزی آن حماسه ها را در جبهه های جنگ رقم زدند اکنون نیز وقت آن رسیده که صفحات زرینی از تاریخ استان را در راستای توسعه پایدار و ماندگار رقم زنند.

معتقدم که می توان به لطف نیروی جوانی و با استعانت از سرمایه های عظیم اجتماعی در حوزه های فرهنگی، اقتصادی با مشارکت مدنی قدم های بزرگی برداشت و در این راه از تمام تجربه اندوخته ام که در سطوح خرد و کلان پارلمان و تجربه دو دوره همراهی و همکاری با نمایندگان کمیسیون های تخصصی و مختلف مجلس با دو دولت در این سالها کسب کرده ام استفاده خواهم نمود.

در این راه دشوار تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی ام در مقطع دکترای جامعه شناسی سیاسی که بی شک در کنار سرمایه اجتماعی راهگشای تحلیل و آسیب شناسی مسائل مختلف اجتماعی و سیاسی است چراغ راهم خواهد بود تا در راه رسیدن به توسعه پایدار استان بوشهر به ویژه شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه که سهم زیادی در گردش چرخ اقتصاد کشور داشته اند با تلاشی منطقی و هدفمند با افزودن واژه برخوردار بجای واژه نازیبای محروم از استان عزیزمان گام بردارم.

امیدم به اعتماد شما مردم عزیز است و چنانچه خداوند توفیق خدمت به مردم را نصیبم کند از همه ظرفیت های نخبگان علمی و فرهنگی استان بویژه بانوان پرمهر سرزمینم استفاده خواهم نمود که هم در بدنه تصمیم گیری کلان کشور حرف برای گفتن داشته باشیم و هم با تشکیل کارگروه در زمینه های مختلف و ارائه آن به صورت طرح های کارشناسی شده از مشکلات استان که همواره از دغدغه های اصلی ام بوده است گذر کنیم. به عرض شما خوبان می رسانم که امروز دوشنبه عصر به تاریخ ۹۴/۹/۳۰ به وزارت کشور مراجعه و جهت کاندیداتوری دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمودم. پروردگارم را حاضر و ناظر به گواهی می گیرم که اندیشه ای جز خدمت به خیر مردم، انقلاب و نظام اسلامی نداشته و نخواهم داشت که این در ذات درونی ام رسوب کرده و به این اندیشه می بالم./ بنا

آمده ام توان سازی کنم نه توان سوزی.

فرزند بوشهر- عابدین عابدی زاده

اخبار مرتبط