رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  • کد خبر : ۱۴۴۲
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : نخبگان مراقب باشند در فضای سیاسی آب در آسیاب دشمن نریزند

نخبگان مراقب باشند در فضای سیاسی آب در آسیاب دشمن نریزند

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با ابراز گلایه از برخی نخبگان و جریانات سیاسی در کشور عنوان نمود: متاسفانه عده ای به بهانه حمایت از بیت امام (ره) ، مقابل خلف صالح امام ایستاده اند. وی افزود: عده ای خواسته یا ناخواسته با دشمن همصدا شده […]

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام محمود محمودی در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با ابراز گلایه از برخی نخبگان و جریانات سیاسی در کشور عنوان نمود: متاسفانه عده ای به بهانه حمایت از بیت امام (ره) ، مقابل خلف صالح امام ایستاده اند.

وی افزود: عده ای خواسته یا ناخواسته با دشمن همصدا شده اند و ولایت مطلقه فقیه بعنوان رکن رکین نظام را هدف قرار داده اند که لازم است با بصیرت افزایی خط و مسیر خود را از دشمن جدا کنند.

امام جمعه گفت: هر سخن و اقدامی که خارج از چارچوب قانون و عبور از خطوط قرمز نظام باشد همنوایی با دشمن است و این افراد و گروهها جایگاهی در بین ملت بزرگ و ولایی ایران اسلامی ندارند.

محمودی به موضوع انتخابات اشاره و بیان داشت: همه باید تلاش کنند تا زمینه حضور حداکثری مردم ، تشکلات و طیف های مختلف سیاسی جوشیده از نظام و حاکمیت را فراهم کنند.

وی خطاب به دستگاههای برگزاری انتخابات گفت: رای مردم امانت و به تعبیر مقام معظم رهبری حق الناس است ، پس بکوشید امانت دار خوبی باشید.

امام جمعه کنگان به موضوع تایید و رد صلاحیت کاندیدا اشاره و اظهار داشت: همه کاندیدا و حامیان شان بایستی قانون را تمکین کنند و هرگونه اعتراض بایستی در مجرای قانون صورت پذیرد.

محمودی گفت: اگر کسی رد صلاحیت شد به این معنا نیست که دیگر حرمتی ندارد ، چرا که ممکن است آن شخص در جای دیگر اثرگذار باشد.

وی در بخش دیگر با گرامی داشت هفته وقف گفت: تصرف در موقوفات بدون پرداخت مال الاجاره تصرف عدوانی است و افراد حقیقی و حقوقی بایستی دیون خود را این راستا پرداخت کنند.

امام جمعه در پایان با اشاره به مناسب های مذهبی و ملی پیش روی از جمله ۹ دی روز بصیرت عنوان داشت: مسئولین بعنوان کارگزاران حکومت دینی تلاش کنند در مراسم دینی – مذهبی و ملی اثرگذار و نقش آفرین باشند.

مشاور مدرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر نیز گفت: متاسفانه یکی از پدیده های شوم در حوزه وقف ، موقوفه خواری است.

حجت الاسلام عباس صداقت افزود: مقابله با این افراد و جلوگیری از پدیده موقوفه خواری نیازمند عزمی همگانی است.

وی در ادامه وقف را از سنت های حسنه و ماندگار دنی دانست و بر لزوم توسعه و ترویج فرهنگ وقف در کشور تاکید کرد./ ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط