رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
  • کد خبر : ۱۴۰۴
  • مشاهده :  96 بازدید
  • چاپ خبر : مسئولان پروژه نفوذ دشمن را جدی بگیرند

مسئولان پروژه نفوذ دشمن را جدی بگیرند

امام جمعه موقت کنگان گفت: مسئولان و فعالان سیاسی و فرهنگی کشور پروژه نفوذ دشمن را جدی بگیرند.

به گزارش کنگان نیوز، حجت الاسلام یوسف قاسمی در خطبه های نماز جمعه این هفته کنگان افزود: استکبار جهانی به دنبال نفوذ در کشور است و عده ای آگاهانه یا ناآگاهانه تکمیل کننده پازل نفوذ دشمن هستند.
وی با اشاره به تاکید مکرر و هشدارهای رهبر معظم انقلاب در خصوص خطر نفوذ دشمن افزود: عده ای با طرح مساله توهم در خصوص نفوذ دشمن و بزک کردن چهره منفور آمریکا راه را برای دشمن باز می کنند.
امام جمعه موقت کنگان دستگیری چندین جاسوس توسط اطلاعات سپاه و اظهارات گستاخانه برخی مقامات آمریکایی و همنوایی برخی عناصر داخلی را نشان از خطر نفوذی دانست که بارها رهبری هشدار داده است.
قاسمی به اتفاق های اخیر در ۱۶ آذرماه در برخی دانشگاه های کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی مسیر اصلی ۱۶ آذر را که خروش دانشجویان علیه استکبار جهانی بود، تغییر دادند و صحبت از همه چیز کردند بجز استکبار ستیزی.
خطیب نماز جمعه کنگان گفت: دانشگاه محل تحصیل علم و تهذیب است و نباید برخی شخصیت ها و جریان های سیاسی ، فضای دانشگاه ها را فقط معطوف به مسائل سیاسی کنند.
وی همچنین با تقدیر از صبر انقلابی خانواده شهید سمعتی (تحمل بیش از سه دهه انتظار) و تجلیل از آحاد مردم و مسئولان در برگزاری باشکوه مراسم استقبال و تشییع پیکر مطهر شهید حمزه سمعتی گفت: تداوم راه شهیدان دینی است که همگان باید آن را ادا کنند.
قاسمی همچنین با گرامیداشت هفته وقف ، وقف را نیاز جامعه دانست و با بیان اهمیت و ارزش وقف در حل مشکلات کشور بویژه کمک به اقشار ضعیف به موضوع موقوفات اجاره ای اشاره و گفت: مستاجرین به موقع اجاره موقوفات را پرداخت کنند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره عالم عامل و مجاهد نستوه ، شهید آیت الله دستغیب گفت: به تعبیر امام ، او مربی محرومان ، هدایت کننده مردم ، متعهد به اسلام و شخصیتی ارزشمند بود./ ابوذر حسین پور

اخبار مرتبط