رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
  • کد خبر : ۱۳۸۱
  • مشاهده :  34 بازدید
  • چاپ خبر : راه‌اندازی به‌روزترین مرکز ام آر آی در شهرستان کنگان

راه‌اندازی به‌روزترین مرکز ام آر آی در شهرستان کنگان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از راه‌اندازی به‌روزترین مرکز ام آر آی در شهرستان کنگان خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز، علیرضا رئیسی بعد از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان کنگان اظهار داشت: در حوزه درمان، فعالیت‌های قابل توجه و مهمی در جنوب استان انجام گرفته که بخش عظیمی از این اقدامات در شهرستان کنگان صورت گرفته است.

وی افزود: تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان شهرستان دیر از مطالبات جدی و بحق مردم است که امیدوار هستیم در کمترین زمان ممکن شاهد تکمیل و تجهیز و راه‌اندازی این بیمارستان بزرگ و مهم باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: امسال شاهد جذب ۱۲ پزشک متخصص و فوق تخصص در شهرستان کنگان بودیم که بخش زیادی از نیازمندی‌های مردم شهرستان کنگان به تخصص‌های مختلف پزشکی را مرتفع کرده است.

رئیسی تصریح کرد: به هر میزان در حوزه بهداشت و درمان خدمت‌رسانی کنیم، باز هم کم است و باید از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم بهره ببریم.

وی از راه‌اندازی به‌روزترین مرکز ام آر آی در شهرستان کنگان خبر داد و گفت: اجرای طرح توسعه بیمارستان کنگان در مرحله خوبی قرار دارد و به زودی مدرن‌ترین مرکز ام آر آی در این منطقه راه‌اندازی می‌شود که نیاز مردم جنوب استان را تامین خواهد کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر یادآور شد: کیفیت بخشیدن به خدمات درمانی در نقاط مختلف استان مدنظر مسئولان قرار دارد و بحمدالله با تلاش دسته‌جمعی شاهد ارائه خدماتی مطلوب و بهینه هستیم./ فارس

اخبار مرتبط