رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۶
  • کد خبر : ۱۳۲۷
  • مشاهده :  55 بازدید
  • چاپ خبر : تشییع پیکر شهید سمعتی پس از ۳۲سال+تصاویر

تشییع پیکر شهید سمعتی پس از ۳۲سال+تصاویر

به گزارش کنگان نیوز، پیکر شهید حمزه سمعتی که روز گذشته پس از ۳۲ سال به وطن بازگشت صبح امروز در بوشهر بر دستان مردم قدرشناس و ولایتمدار بوشهر تشییع و برای تدفین در زادگاه شهید به کنگان منتقل شد.

به گزارش کنگان نیوز، مراسم تشییع پیکر شهید سمعتی صبح امروز از محل بسیج مرکزی شهرستان بوشهر با حضور خیل عظیمی از مردم، مسئولان و همرزمان شهید آغاز شد.

تشییع پیکر شهید پس از 32سال+تصاویر

در این مراسم علاوه بر نیروهای مسلح، ارتشی، سپاهی و بسیجی، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و قشرهای مختلف مردم نیز حضور داشتند و تشییع باشکوهی برای فرزند دیار خود پس از ۳۲ سال برگزار کردند.

مراسم تشییع این شهید که از بسیج شهرستان بوشهر آغاز شده بود تا خیابان توحید ادامه یافت و سپس پیکر آن شهید والامقام برای تدفین به زادگاهش شهر کنگان منتقل شد.

تشییع پیکر شهید پس از 32سال+تصاویر

 

 

 

تشییع پیکر شهید پس از 32سال+تصاویر

بر اساس این گزارش، شهید سمعتی سی‌ام تیرماه سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی حاج عمران به شهادت رسید که اثری از پیکرش به دست نیامد، اما در جریان تفحص کمیته جستجوی مفقودین، پیکر این شهید شناسایی شده است.

گروه تفحص مرداد‌ماه سال گذشته پیکر شهید سمعتی را پیدا کردند و پس از انجام آزمایش DNA به تازگی هویت او مشخص شد. شهید سمعتی هنگام شهادت ۲۰ سال داشته و سه فرزند از او به یادگار مانده است.

اخبار مرتبط