رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
  • کد خبر : ۱۲۵۷
  • مشاهده :  289 بازدید
  • چاپ خبر : استقرار ۲ پزشک متخصص زنان و قلب در شهرستان دیر

استقرار ۲ پزشک متخصص زنان و قلب در شهرستان دیر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از استقرار ۲ پزشک متخصص زنان و قلب در شهرستان دیر خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل فارس، عادل مقدس عصر امروز در نشست بررسی مشکلات بهداشتی درمانی دیر اظهار داشت: با مساعدت ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاون درمان این دانشگاه قبل از راه‌اندازی و شروع به کار بیمارستان دیر، از محل سهمیه آبان ماه پزشکان متخصص این دانشگاه، تعداد دو نفر پزشک متخصص زنان و قلب به این شهرستان اختصاص داده شد.

وی افزود: علاوه بر این دو متخصص با همکاری بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ازاین‌پس در تمام‌روزهای هفته پزشکان متخصص در بندر دیر حضور خواهند یافت و خدمات درمان تخصصی به شهروندان این شهرستان ارائه می‌دهند.

مقدس ضمن تشکر از ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: پزشکان متخصص قلب، داخلی، اطفال، زنان و زایمان، سونوگرافی، اعصاب و روان، ارتوپد، کلیه و مجاری ادراری، تغذیه و پزشک عمومی از هفته جاری در بندر دیر حضور خواهند یافت.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر یادآور شد: پیش‌ از این نیز دکتر رییسی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مهرماه سال گذشته با حضور در مرکز بهداشتی درمانی بردخون قول خرید دستگاه یونیت دندانپزشکی و افزایش نیرو و شبانه‌روزی شدن آن مرکز داده بود که در دهه فجر همان سال محقق شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز گفت: با برنامه‌ریزی انجام‌شده در تمامی روزهای هفته پزشکان متخصص در درمانگاه تخصصی شماره ۳ بیمارستان کنگان مستقر در کلینیک تخصصی رازی بندر دیر حضور خواهند یافت و خدمات تخصصی ارائه خواهد شد.

علی راستگو با اعلام برنامه حضور هفتگی پزشکان متخصص در درمانگاه شماره ۳ بیمارستان کنگان مستقر در کلینیک رازی دیر عنوان کرد: روز شنبه پزشکان متخصص قلب و اطفال، روز یکشنبه پزشکان متخصص داخلی و اطفال و روز دوشنبه پزشکان متخصص کلیه و اطفال در بندر دیر حضور دارند.

وی ادامه داد: پزشکان متخصص اطفال، ارتوپد و تغذیه در روز سه‌شنبه و پزشکان متخصص داخلی و اطفال در روز چهارشنبه در کلینیک شماره ۳ رازی بندر دیر خدمات تخصصی به شهروندان ارائه می‌دهند.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اضافه کرد: در روز پنج‌شنبه نیز پزشکان متخصص داخلی، زنان و زایمان، اعصاب و روان و سونوگرافی حضور دارند.

راستگو با اشاره به حضور پزشک عمومی در درمانگاه رازی بندر دیر تصریح کرد  علاوه بر پزشکان متخصص همه‌روزه پزشک عمومی نیز در درمانگاه شماره ۳ رازی بندر دیر مراجعین به این درمانگاه را ویزیت می‌کند.

اخبار مرتبط