رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۲
  • کد خبر : ۱۲۴
  • مشاهده :  103 بازدید
  • چاپ خبر : ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کنگان تشکیل شد

ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کنگان تشکیل شد

بمنظور ستاد ساماندهی امور جوانان و حمایت از ورزش جلسه ای به ریاست آقای جمشیدی فرماندار، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش کنگان نیوز بهخ نقل از پرتال فرمانداری ،آقای جمشیدی فرماندار ضمن تسلیت حادثه ای که در سرزمین وحی برای حجاج اتفاق افتاده بود،اظهار داشت: تشکیل شورای ورزش شهرستان برای امر توسعه ورزش همکاری همگی را طلب می نماید. بهترین راه موفقیت برای ورزش شهرستان، برنامه ریزی و شروع ورزش از پایه است .

فرماندار کنگان گفت : رفع مشکلات ورزش شهرستان همت و تلاش همه را می خواهد و امیدواریم با سیاست های دولت تدبیر و امید در زمینه توسعه ورزش، کمبودها و مشکلات ورزشی نیز رفع گردد.

آقای خاکنژاد معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن تبریک ولادت امام هادی (ع) اظهارداشت: باید تلاش موثری برای برنامه ریزی هر چه بهتر و مطلوب تر برای ارتقا سطح ورزش شهرستان صورت گیرد. امیدواریم بتوانیم قدم مثبتی در اعتلای ورزش شهرستان برداریم.

وی گفت: برای اجرای برنامه های ورزشی باید برنامه های بلند مدت داشته باشیم و یکی از مکانهایی که برای این برنامه ریزی مناسب است آموزش از مدارس می باشد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ضمن تاکید بر اجرای دوره های آموزشی ورزشی افزود: دوره های آموزشی کمک موثری به ارتقا سطح ورزش شهرستان می نماید و ادامه آن نیاز به حمایت دارد.

در ادامه آقای بهروزیان فر مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و دهه امامت و ولایت مطالبی پیرامون امکانات ورزشی استان و شهرستان و پروژه های ورزشی نیمه تمام ، تعداد ورزشکاران و تعداد بیمه شده های ورزش ارائه نمود.

وی افزود: اولویت اداره کل ورزش و جوانان استان تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی است. تعداد ۴۶ پروژه نیمه تمام در استان وجود دارد که اتمام ساخت این پروژه ها بودجه ۷۵ میلیاردی را طلب می کند.

بهروزیان در ادامه گفت: شهرستان کنگان با داشتن ظرفیت ها و استعدادهای ورزشی فراوان می تواند جایگاه مهمی در ورزش کشور داشته باشد.

در این جلسه نمایندگان تیم های شرکت کننده به بیان دیدگاهها و مشکلات پیش روی شهرستان پرداخته و خواستار توجه جدی مسئولین به این امر شدند.

اهم مصوبات جلسه

  • با توجه به قول مساعد مدیر کل ورزش و جوانان استان در خصوص تامین اعتبار و اعزام مربی برگزاری دوره های آموزشی مقرر گردید اداره ورزش و جوانان شهرستان فهرست دوره های آموزشی مورد نیاز شهرستان را ظرف مدت یک هفته آماده و به منظور تامین اعتبار و هماهنگی لازم  آن به اداره کل ورزش و جوانان استان ارسال نماید.
  • در راستای ارتقاء سطح ورزش شهرستان و برنامه ریزی بلند مدت و حمایت از ورزش مقرر گردید. اداره ورزش و جوانان برنامه ریزی لازم را برای تشکیل کارگروه اتاق فکر، کارگروه حامیان ورزش، کارگروه تصمیم گیری و نظارت و کارگروه برنامه ریزی را انجام نماید.

اخبار مرتبط