رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
  • کد خبر : ۱۲۱
  • مشاهده :  219 بازدید
  • چاپ خبر : شرائط زندگی با وجود آلایندگی‎ها در عسلویه سخت است

شرائط زندگی با وجود آلایندگی‎ها در عسلویه سخت است

ائمه جمعه شهرستان‌های استان بوشهر تاکید کردند: مسئولان استان بوشهربه فکر کاهش آلایندگی‎های پارس جنوبی در عسلویه باشند چراکه شرائط زندگی در عسلویه با وجود این آلایندگی سخت شده است.

به گزارش کنگان نیوز، حجت‌الاسلام مصطفی بدری در خطبه‌های نماز جمعه عسلویه با تبریک عید سعید غدیر خم  و با اشاره به ویژگی‎های عید غدیر خم و نقش آن تکمیل دین اظهار داشت: این روز نبوت را تکمیل کرد و سبب بقای اسلام شد.
وی با اشاره به ۱۳ مهرماه سالروز هجرت امام راحل به پاریس خاطرنشان کرد: این حرکت مرحله‎ای تازه و مهمی برای زمینه سازی پیروزی انقلاب اسلامی فراهم کرد.
خطیب نماز جمعه عسلویه با تبریک هفته نیروی انتظامی نقش مهم و تاثیرگذار نیروی انتظامی در برقراری امنیت و آسایش مهم دانست و گفت: نیروی انتظامی در شهرستان عسلویه مطلوب عمل کرده است بگونه‎ای که دراین شهرستان شاهد امنیت و آسایش مطلوبی هستیم.
امام جمعه موقت عسلویه با انتقاد از وضعیت آلایندگی‎ها در شهرستان عسلویه گفت: تاسیسات پارس جنوبی هر چند برای کشور درآمد هنگفتی فراهم می‎کنند ولی شرائط زندگی را برای مردم دشوار کرده است.
بدری با تاکید بر افزایش ضریب ایمنی در سلامتی در عسلویه بیان کرد: مسئولان شرکت‎های پارس جنوبی قدری به فکر سلامتی مردم باشند تنها به درآمد و افزایش آن اندیشه نکنند چراکه وضعیت سلامتی مردم در عسلویه به خطر افتاده است.
وی با بیان اینکه مسئولان هر روز باید مشکلات آلایندگی در عسلویه رصد کنند افزود: کدام یک از مسئولان حاضرند در منطقه عسلویه زندگی کنند.
خطیب نماز جمعه عسلویه بر تجهیز مدارس عسلویه به وسائل خنک کننده تاکید کرد و افزود: مساجد و حسینیه‎های شهرستان عسلویه از نظر تجهیزات دچار مشکل هستند که باید چاره اندیشی شود.
امام جمعه موقت عسلویه گفت: اکنون بیماری‎َهای پوستی در عسلویه افزایش یافته است که باید برای ارتقا سلامتی مردم عسلویه تلاش شود./ تسنیم

اخبار مرتبط