رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
  • کد خبر : ۱۲۰۸
  • مشاهده :  85 بازدید
  • چاپ خبر : پرداخت ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در کنگان

پرداخت ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در کنگان

مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید استان از پرداخت ۱۲ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در کنگان خبر داد.

به گزارش کنگان نیوز، مرتضی شهبازی بعد از ظهر امروز در نشست با فرماندار کنگان اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر در سال جاری برنامه‌ریزی لازم برای حمایت از کارآفرینان در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان را انجام داده و به فضل خدا به اهداف مورد نظر برسیم.

وی افزود: پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و زودبازده از راهکارهای لازم برای ایجاد اشتغال پایدار است که امیدواریم بتوانیم در این راستا عملکرد خوبی داشته باشیم.

مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید استان بوشهر به ارائه گزارشی از تسهیلات پرداختی در زمینه‌های مشاغل خانگی و … شهرستان کنگان اشاره کرد و یادآور شد: از ابتدای سال ۹۴ مبلغ پرونده‌های تشکیل شده در این شهرستان حدود ۱۲ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ بیش از ۸.۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت گردیده است.

شهبازی تسهیلات کم‌بهره پرداختی از طرف صندوق را گامی موثر در رونق اقتصادی و کارآفرینی در سطح شهرستان کنگان دانست و بر لزوم تحقق این مهم تاکید کرد.

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: باید سعی شود در مناطق محروم و روستاها، افراد تشویق به فعالیت‌های زود بازده شده و راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک و تبدیلی باید مورد تاکید قرار گیرد.

شهبازی ابراز داشت: سرکشی از مناطق مختلف به منظور بررسی مشکلات و معضلات موجود مورد توجه قرار دارد و امیدوار هستیم بتوانیم مشکلات صنایع کوچک و زودبازده را رفع کنیم.

اخبار مرتبط