رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
  • کد خبر : ۱۱۹۱
  • مشاهده :  166 بازدید
  • چاپ خبر : موفقیت های تیم هسته ای ناشی از پایمردی، استقامت ، ایستادگی و فرهنگ بسیجی بود

موفقیت های تیم هسته ای ناشی از پایمردی، استقامت ، ایستادگی و فرهنگ بسیجی بود

به مناسبت هفته بسیج جمعی از فرهنگیان بسیجی با حضور در محل فرمانداری کنگان با فرماندار دیدار کردند.

به گزارش کنگان نیوز، عباس جمشیدی فرماندار کنگان در این نشست  صمیمی بر لزوم توسعه فرهنگ بسیجی جامعه توسط فرهنگیان بسیجی  تاکید کرد و گفت: فرهنگیان بسیجی باید با همان ایمان و اعتقادی که در زمان دفاع مقدس بود، امروز نیز برای دفاع از ارزشهای نظام و خون شهدا، گام های محکمتری بردارند.

وی تصریح کرد: دایره بسیج یک دایره گسترده است و امروز ما نیازمند فرهنگ بسیجی هستیم ، نیاز امروز جامعه ما همدلی در همه عرصه هاست و دادن روح امیدواری به مردم و جامعه از تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد.

فرماندار کنگان افزود: موفقیت های تیم هسته ای ناشی از پایمردی، استقامت ، ایستادگی و فرهنگ بسیجی بود.

عباس جمشیدی  اضافه نمود: فرهنگیان بسیجی باید با حفظ جایگاه خود، در راستای حل مسایل و مشکلات فرهنگی جامعه تلاش کنند.

فرماندارکنگان با اشاره به اعتبارات اختصاص داده شده به حوزه بسیج گفت: امسال برای تجهیز  پایگاه های بسیج در شهرستان مبلغ دو میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریال در کمیته اعتبارات شهرستان مصوب کرده ایم.

وی یادآور شد: فرهنگیان خادمانی صدیق و بی ادعا در جامعه امروز هستند که می توانند راهگشای بسیاری از مشکلات باشند و اگر تعهد و اعتقاد مبنای کار فرهنگیان بسیجی، مدیران و مسؤولان باشد، به طور حتم مسایل و مشکلات جامعه حل خواهد شد.

در ادامه این نشست صمیمی فرماندار کنگان نظرات فرهنگیان بسیجی را شنید و نسبت به بررسی مشکلات و حل آنان قول مساعد دادند./  پرتال فرمانداری

IMG_0605

 

IMG_0609

 

IMG_0610

 

IMG_0611

 

IMG_0647

 

IMG_0650

 

IMG_0628

اخبار مرتبط