رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۸
  • کد خبر : ۱۱۸۳
  • مشاهده :  124 بازدید
  • چاپ خبر : سفیر صلح یونیسف در آخرین مدرسه استان+ تصاویر

سفیر صلح یونیسف در آخرین مدرسه استان+ تصاویر

مهتاب کرامتی با حضور در دبستان روستای بندو آخرین روستای جنوبی استان بوشهر کتابخانه کلاسی این مدرسه را افتتاح کرد.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از خلیج فارس، مهتاب کرامتی سفیر صلح یونیسف به دعوت عبدالمحمد شعرانی مشاور جوان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از دو مدرسه روستایی شهرستان عسلویه استان بوشهر بازدید کرد.

 کرامتی با حضور در دبستان روستای بندو  آخرین روستای جنوبی استان بوشهر کتابخانه کلاسی این مدرسه را افتتاح کرد.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این بازدید گفت: پس از اجرای موفق طرح ۷۷ (کتابخانه دار کردن مدارس زیر ۱۰ نفر) در سال گذشته سال تحصیلی، اجرای طرح کتابخانه‌دارکردن تمام مدارس چندپایه ابتدایی استان بوشهر آغاز کرده ایم و هم اکنون ۱۰۰ مدرسه روستایی را کتابخانه دار کرده ایم.

عبدالمحمد شعرانی  اظهار داشت: در استان بوشهر ۳۱۴ دبستان چندپایه روستایی با هشت هزار و ۳۷۲ دانش آموز فعایت می کنند که در سال گذشته ٧٧ مدرسه استان را کتابخانه دار شده و در نظر داریم امسال ٢٣٧ مدرسه باقی مانده نیز دارای این امکان شوند.

مهتاب کرامتی هم در این بازدید گفت: بسیار خوشحالم که امروز در میان دانش آموزان هستم و احساس زندگی می کنم.

سفیر صلح یونیسف با تقدیر از سرزندگی دو مدرسه روستایی جنوب استان که مورد بازدید قرار داده بود، افزود : کتابخانه دار کردن مدارس روستایی توسط آقای شعرانی با حمایت مردمی، طرحی بی نظیر است و می تواند در همه ی مدارس کشور اجرا شود.

گفتنی است مهتاب کرامتی تهیه کننده تازه ترین فیلم عبدی پور کارگردان جوان و خوش آتیه بوشهری به نام "آه ای عبدالحلیم" می باشد که مراحل ساخت آن در بوشهر در دست پیگیری است.

 

 

 

 


اخبار مرتبط