رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
  • کد خبر : ۱۱۸۰
  • مشاهده :  44 بازدید
  • چاپ خبر : نشست فرماندار کنگان با بازاریان و کسبه شهر بنک

نشست فرماندار کنگان با بازاریان و کسبه شهر بنک

در یک نشست صمیمانه جمعی از بازاریان و کسبه شهر بنک با عباس جمشیدی فرماندار و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان کنگان در مسجد امام رضا (ع) شهر بنک دیدار نموند.

به گزارش کنگان نیوز به نقل از پرتال فرمانداری، در یک نشست صمیمانه جمعی از بازاریان و کسبه شهر بنک  با عباس جمشیدی فرماندار و جمعی از مسولین دستگاه های اجرایی شهرستان کنگان در مسجد امام رضا (ع) شهر بنک دیدار نموند.

عباس جمشیدی در این نشست اظهار کرد: همه باید برای رونق بازار و افزایش داد و ستد در شهرستان تلاش کنیم و با حل مشکلات و تقویت نکات مثبت موجبات رفاه و آسایش همشهریان را فراهم آوریم .

وی در ادامه عنوان کرد: اصناف و بازاریان کشور نقش بی‌بدیلی در اقتصاد ملی ایفا می‌کنند و اصناف حلقه واسط مردم با اقتصاد کشور بوده و اگر شبکه اصناف دچار مشکل شود، محصولات تولیدی واحدهای تولیدی به دست مصرف‌کننده نمی‌رسد.

شایان ذکر است که در این نشست صمیمانه تعدادی از بازاریان و کسبه  نیز مواردی در خصوص مسائل و مشکلات مربوط به حوزه بازار و صنف مطرح کردند که فرماندار کنگان در همان نشست خواهان بررسی و حل موارد مطرح شده توسط اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شد.

اخبار مرتبط